Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Sportovní, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vojenské hodnosti, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, měny, týmy NHL, státy usa, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, geocaching, mezinárodní organizace, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, země EU apod.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, zdroje informací, webové stránky, Wallpapers na PC, Oslava narozenin a jmenin, Nejhranější online testy a kvízy, zadarmo, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Proxy server, Přehled souborových přípon, Full HD wallpapers na PC, tipy, Seznam zkratek a akronymů

Full HD wallpapers na PC - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD wallpapers na PC. jsou vhodná pro obrazovka počítače, phablet, smartphone, displej, počítač, monitor, ultrabook, notebook, PC, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy macOS, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Java ME, Linux Mint, BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows 7, Mac, OSX, Windows 95. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, fantasy, květiny, motorky, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, Formule 1, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, free wallpapers, fraktály, sportovní wallpapery. Dostupná rozlišení jsou 2048x1536, 1024x768, 1920x1440, 360x760, 1366x1024, 412x846, 393x786, 640x480, 3200x1800, 2160x3840, 1440x960, 1600x1200, 1152x768, 2560x1600, 2560x1440, 1280x1024 atd.

Wallpapers na PC - tapety na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na PC. lze použít v obrazovka počítače, PC, počítač, ultrabook, monitor, tablet, phablet, smartphone, mobil, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy FreeBSD, macOS, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Windows 95, Lubuntu, Chrome OS, Slackware, BlackBerry OS, SUSE Linux, Linux Fedora. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií motorky, sportovní a závodní auta, květiny, vesmír, kosmos, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, nature - příroda, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, Formule 1, free wallpapers, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky. Dostupná rozlišení jsou Full HD 1080x1920, 1280x854, 1536x2048, 1440x2560, 1600x2560, 1080x1920, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 854x480, 800x1280, 1440x900, 1600x900, 1920x1080 Full HD, 1200x1920, 1152x864, 1536x2560 atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, země Afriky, země východní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Keywords:zeměpis, Kliparty pro Office, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky amerických států USA, Celebrity Ashanti, ú, zdarma, Wallpapers na PC, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet, Online hry zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Prapory regionů a království

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Klíčová slova: zajímavosti, pro dospělé, multimédia, Přání zdarma ke stažení, cestování, Online adventní magazín, webovky, Biografie, životopis Gábina Partyšová, Online adventní magazín, Životopisy slavných osobností, školství, linky

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, kterak editovat, jak spustit, jak importovat, jak otevřít, v čem upravit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak převést, jak exportovat, jak přehrát soubory těchto typů: koncovky souborů, internet a web, hudební audio soubory, systémové soubory, komprimace dat, video soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, grafiku, dokumenty, šablony dokumentů, písma, fonty apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Síť, cestování, hry, zábava

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, vojenské hodnosti, geocaching, měny, státy usa, okresy České republiky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, úřady a ministerstva, země EU, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, latina, filozofie, náboženství a křesťanství, český jazyk, různé, psychologie, literatura, nápoje, počítače, školství, zločin a právo, technika, fyzika, internet, nástroje, hardware, sport, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, rostliny, věda, cestování, jídlo atd.

Klíčová slova: odkazy, Státní prapory všech zemí, weby, Velikonoční blahopřání ke stažení, Přehled vlajek USA, odkaz, Superhry a hry online zdarma, Fernando Torres, Databáze osobností Kdo je to?, A, kuriozity

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Missouri, Pensylvánie, Connecticut, Utah, Ohio, Jižní Dakota, New York, New Jersey, Kalifornie, Severní Dakota, Maryland, Wisconsin, Georgie, Jižní Karolína, New Hampshire, Colorado, Tennessee, Louisiana, Montana, Havaj, Michigan, Vermont, Oklahoma, Delaware, Oregon atd.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj apod.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Naleznete zde Logické hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Relaxační hry, Závody aut, Strategie, Akční hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Pro dívky, Střílečky, Animace a tak dále.

Super online flash hry

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete parkování - parkovačky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Závodní, Karetní, Klasické, Velikonoční hry, Sportovní, Pro dívky, Strategie, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Logické a podobně.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Adventury, Akční hry, Animace, Postřehové hry, Strategie, Závody aut, Hry pro děti, Karetní hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Logické hry a tak dále.

Informace, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: URL, Vlajky měst České republiky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, internetové stránky, hyperlinky, Poker, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, výukové pomůcky, Státní prapory všech zemí, zábava, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vlajky měst České republiky, Profesionální klub ledního hokeje New York Islanders, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Předpověď počasí: Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Tak takhle se drží škorpión!

Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Další odkazy:

Obrázky k vybarvení
Biografie, životopis Isla Fisher
Odkazy na užitečné webové stránky
Přáníčka ke svatbě nebo k výročí
Biografie, životopis Kelly Clarkson
Doporučené internetové odkazy
Hudební tapetky na PC
Naše tipy na zajímavé stránky
Kate Winslet
Zajímavé webové stránky
Real Madryt CF
Obrázky na plochu
Zajímavé internetové odkazy
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Tapety na plochu hry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.